KARIERA

Polmedic zatrudnia ponad 300 osób w 10 centrach medycznych zlokalizowanych na terenie Radomia.
Praca w naszej firmie to szansa nieustannego rozwoju, samorealizacji czy uczestnictwa w ciekawych projektach.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska (po kliknięciu zostaniesz przekierowany do treści ogłoszenia):

 

>>KLIK<<

 

>>KLIK<<

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dołącz do naszego Zespołu!

 

_______________________________________________________________________________________________

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POLMEDIC Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Mazowieckiego 7K, 26-600 Radom, (dalej „POLMEDIC”). 
Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przeprowadzenia rekrutacji. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.).
Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Wszelkie zapytania, skargi i wnioski dotyczące przechowywania i przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasi Partnerzy

logo