Opinia Pacjenta

Polmedic jako lider na radomskim rynku usług medycznych, za priorytet stawia sobie ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie świadczenia usług. Działania te mają na celu poprawę jakości świadczonych usług, a tym samym wzrost zadowolenia naszych Pacjentów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że obdarzają nas Państwo sympatią i zaufaniem (świadczą o tym wyniki Ankiet Satysfakcji), a wysokie kwalifikacje i kompetencje naszego personelu przekładają się na Państwa zadowolenie.

Szczerze zachęcamy Państwa do wypełnienia po odbytej wizycie Ankiet Satysfakcji Pacjenta, dostępnych w naszych placówkach. Państwa opinie, sugestie, zastrzeżenia są dla wyrazem zainteresowania i chęci współpracy, a także cennym źródłem informacji o obszarach naszej działalności, które wymagają poprawy i ciągłego doskonalenia.

Jeśli mieliby Państwo pytania, jesteśmy otwarci na dialog.

W tym celu zapraszamy do wypełnienia Formularza Zgłoszenia Opinii i przesłania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do kontaktu telefonicznego T: 48 383 08 37

Wierzymy, że wspólne działania przyczynią się do poprawy jakości świadczonych usług, a tym samym spełnią potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów.

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest POLMEDIC Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Mazowieckiego 7K, 26-600 Radom, (dalej „POLMEDIC”). 

Przedmiotowe dane przetwarzane są celu wypełnienia Formularza Zgłoszenia Opinii i analizy zawartych tam informacji. Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora.

Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia oceny zawartych informacji w formularzu oraz dla celów dowodowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Wszelkie zapytania, skargi i wnioski dotyczące przechowywania i przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi Partnerzy

logo