Satysfakcja Pacjenta

Grupa Polmedic jako lider na radomskim rynku usług medycznych, za priorytet stawia sobie ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie świadczenia usług. Działania te mają na celu poprawę jakości świadczonych usług, a tym samym wzrost zadowolenia naszych Pacjentów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że obdarzacie nas Państwo sympatią i zaufaniem (świadczą o tym wyniki Ankiet Satysfakcji), a wysokie kwalifikacje i kompetencje naszego personelu przekładają się na Państwa zadowolenie.

Szczerze zachęcamy Państwa do wypełnienia po odbytej wizycie Ankiet Satysfakcji Pacjenta, dostępnych w naszych placówkach. Państwa opinie, sugestie, zastrzeżenia są dla wyrazem zainteresowania i chęci współpracy, a także cennym źródłem informacji o obszarach naszej działalności, które wymagają poprawy i ciągłego doskonalenia.

W przypadku jakichkolwiek problemów jesteśmy otwarci na dialog i odpowiemy Państwu na każde pytanie czy wątpliwość.

W tym celu zapraszamy do wypełnienia Formularza Zgłoszenia Opinii i przesłania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do kontaktu telefonicznego T: 48 383 08 37

Wierzymy, że wspólne działania przyczynią się do poprawy jakości świadczonych usług, a tym samym spełnią potrzeby i oczekiwania naszych Pacjentów.

 

Nasi Partnerzy

logo