Nasi specjaliści

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfort i skuteczność przeprowadzonych zabiegów gwarantują wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz kosmetologii.

 

  dr n.med. Krzysztof Jakubowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest dr n. med. z zakresu onkologii i chirurgii piersi. Pracuje w poradni Chirurgicznej i Onkologicznej Polmedic, Chirurgii Jednego Dnia Polmedic jak również jest Ordynatorem Oddziału Chirurgicznego SP ZZOZ Pionki.

Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach, prowadzonych przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Bierze udział w licznych kongresach naukowych i seminariach z zakresu medycyny estetycznej stale podnosząc i doskonaląc swoje umiejętności.

Medycyna estetyczna to dla niego nie tylko zawód, lecz pasja a przede wszystkim sztuka. Jego duże doświadczenie oraz życzliwe podejście do Pacjenta przekłada się na jakość wykonywanych usług. Dzięki głosom swoich Pacjentów zdobył tytuł Lekarza Roku 2013, w 8 edycji plebiscytu organizowanego co roku przez dziennik Echo Dnia.

     
  lek. med. Zdzisław Dubnicki

Specjalista ginekologii i położnictwa, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, posiada liczne certyfikaty z zakresu laseroterapii i technik zabiegowych medycyny estetycznej oraz naprawczej. Starszy asystent w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie na Oddziale Ginekologii i Położnictwa. Wieloletni Kierownik Szkoły Rodzenia przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym i propagator idei tzw. "Porodów Rodzinnych

     
  lek. med. Joanna Armentowicz-Munik

 

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Ordynator oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Medycyną Estetyczną zajmuje się od kilku lat, zdobywając swoją wiedzę podczas licznych kursów i szkoleń.     
  mgr kosmetolog Emilia Hajduk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej – we współpracy z lekarzem. Bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Jej pasja, zainteresowanie oraz szczególne zaangażowanie w zawód kosmetologa jest dla niej priorytetem, przekłada się to na jakość wykonywanej pracy. Zawsze miła, uśmiechnięta i dokładna, ceni pracę z ludźmi.


 

Nasi Partnerzy

logo