Karty Podarunkowe

Szukasz pomysłu na prezent? Karty Podarunkowe Polmedic to doskonały pomysł na prezent dla Twoich bliskich z okazji Świąt, a także forma podziękowania dla partnerów biznesowych lub pracowników.

Grupa Polmedic przygotowała dla Państwa ofertę, obejmującą cztery rodzaje Kart Podarunkowych, a także Vouchery Kwotowe w eleganckim etui, do wykorzystania na dowolną usługę medyczną Polmedic.

Karty Podarunkowe Polmedic to gwarancja realizacji specjalistycznych programów zdrowotnych przez doświadczonych lekarzy specjalistów, a także wykwalifikowany personel medyczny, w możliwie najkrótszym czasie, bez kolejek i stresu. Kupując usługi medyczne w postaci wybranego programu, oszczędzasz! Podaruj bliskim zdrowie!

   
   

Koszt jednej Karty Podarunkowej Polmedic to jedyne 390 zł, gdzie wartość poszczególnych usług w niej zawartych wynosi ponad 600 zł!

Aby dokonać zakupu Kart wystarczy udać się do jednej z naszych placówek zlokalizowanych w Radomiu (Mazowieckiego 7K, Osiedlowa 9, Okulickiego 74 i 76, Aleksandrowicza 5) lub skontaktować się z Infolinią 48 386 90 60. Kartę można również zamówić pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Chętnie zmodyfikujemy zakres poszczególnych Kart na potrzeby Twojej firmy!

 

Regulamin Karty Podarunkowej

Regulamin Karty Voucher

Przeczytaj artykuł ,,Podaruj bliskim zdrowie"Informator Medyczny Twój Medyk (pażdziernik 2016)

 

 

 

Nasi Partnerzy

logo